پاوربال قرعه کشی ۹۰۰ میلیون دلاری

پاوربال قرعه کشی ۹۰۰ میلیون دلاری

پاوربال قرعه کشی ۹۰۰ میلیون دلاری

پاوربال قرعه کشی ۹۰۰ میلیون دلاریجایزه لاتاری " پاوربال" (پاوربال قرعه کشی ۹۰۰ میلیون دلاری) آمریکا که رویای خیلی از رویابین ها در سراسر جهان است به بالاترین مبلغ در تاریخ خود رسید. ۹۰۰ میلیون دلار جایزه ای که به برنده این لاتاری تعلق می گیرد نه تنها شهروندان آمریکایی بلکه بسیاری از مردم جهان را وسوسه می کند که بلیت لاتاری بخرند و شانس خود را امتحان کنند.

پاوربال قرعه کشی ۹۰۰ میلیون دلاری

آمریکایی‌ها شنبه شب بی‌قرار و مضطرب منتظر اعلام نتایج نهایی قرعه‌کشی مسابقه بخت‌آزمایی سراسری خواهند بود که این هفته جمع مبلغ تخمینی آن از ۹۰۰ میلیون دلار هم گذشته است.

روز شنبه در مقابل فروشگاه‌هایی که بلیت‌های لاتاری پاوربال را می‌فروشند صف‌های طولانی تشکیل شد. هجوم خریداران تا پایان مهلت قانونی بلیط که ساعت ۱۰:۵۹ دقیقه شنبه شب است ممکن است مبلغ نهایی را حتی به بیش از یک میلیارد دلار برساند. علت اصلی رسیدن مبلغ جایزه این لاتاری به مرز یک میلیارد دلار آن است که در هفته‌های گذشته کسی بلیت برنده را در دست نداشته است.

مطابق قوانین، اگر امشب (شنبه) هم شخص یا گروهی برنده نشود، این مبلغ برای دور بعدی قرعه‌کشی که هفته آینده است ذخیره می‌شود. بلیت‌های بخت آزمایی پاوربال پنج شماره در سمت چپ دارند که از میان اعداد یک تا ۶۹ انتخاب می‌شوند و عدد ششم که در سمت راست این پنج عدد نوشته می‌شود از میان ارقام یک تا ۲۶ تعیین می‌شود. فرد برنده باید هر شش رقم بلیتش با رقم برنده مطابقت داشته باشد.

پاوربال قرعه کشی ۹۰۰ میلیون دلاری

پاوربال در ۴۴ ایالت و سه اقلیم آمریکا قابل خریداری است. این قرعه‌کشی هفته‌ای دوبار در ساعت ۱۱ شب چهارشنبه و شنبه انجام می‌شود. به گفته برگزارکنندگان این مسابقه بخت برنده شدن در مسابقه امشب یک در ۲۹۲ میلیون است.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

62 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 متکالج: مکتب ریاضیات. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی