تست شخصیت گوگل: حیوان درون شما چیست؟

تست شخصیت گوگل: حیوان درون شما چیست؟

تست شخصیت گوگل: حیوان درون شما چیست؟

روز جهانی زمین

در سال ۱۹۷۰، بیست میلیون آمریکایی به خیابان ها آمدند تا پیام آگاهی و حفاظت از محیط زیست را به اطلاع سراسر جهان برسانند، بدین ترتیب اولین بار عنوان روز زمین, در تقویم ثبت شد. این روز ۲۲ آوریل (دوم اردیبهشت‌ماه) می باشد. از جمله کارهایی که در این روز انجام می شود، می توان برای مثال به تمیز کردن دیوار چین، جمع آوری زباله ها از سواحل لبنان و حفاظت بیشتر از ۲۵۰۰۰ هکتار از جنگل های استوایی کشور اندونزی اشاره کرد.

تست شخصیت گوگل حیوان درون شما چیست

تست شخصیت گوگل: حیوان درون شما چیست؟

گوگل برای تبلیغ و آشنایی هرچه بیشتر کاربران اینترنت با روز زمین، یک تست شخصیت ایجاد کرده است با عنوان: حیوان درون شما چیست؟ در این تست شما می بایست به پنج سوال پاسخ دهید تا گوگل نسبت به جواب های شما، حیوان درونتان را تشخیص دهد.
شروع تست به زبان فارسی

شروع تست به زبان انگیسلی

روز زمین، روزی برای افزایش آگاهی و قدردانی نسبت به محیط زیست کرهٔ زمین است. این روز دو بار در سال، یک بار در طول فصل بهار در نیمکره شمالی ( ۲۰ مارس) و در طول فصل پاییز در نیمکره جنوبی (که فصل بهار آن نیمکره محسوب می شود) برگزار می‌شود.
سازمان ملل متحد نیز هر سال در اعتدال بهاری، این روز را جشن می‌گیرد. این رسمی بود که توسط فعال صلح یعنی جان مک‌کانل در سال ۱۹۶۹ در اجلاس یونسکو معرفی شد و توسط سناتور آمریکایی گیلورد نلسون به عنوان یک جلسهٔ آموزشی در مورد محیط زیست بنیان گذاشته شد. در خیلی از کشورها روز ۲۲ آوریل هم زمان با ۳ اردیبهشت روز زمین است و جوامع بسیاری نیز هفتهٔ زمین را با آغاز روز زمین جشن می‌گیرند و تمام هفته را به فعالیتهای زیست محیطی اختصاص می‌دهند.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

62 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 متکالج: مکتب ریاضیات. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی